niedziela, 3 kwietnia 2016

kocia dekoracja

Kocia dekoracja. Można powiesić na ścianie lub w innym miejscu ;) Zrobiona na drewnianym krążku o średnicy 10cm. Miała zawisnąć u mnie na ścianie, ale jednak mam inny pomysł na tą serwetkę. Zatem ta ozdoba została podarowana kociej fundacji, a ja pomyślę nad czymś ciut większym dla siebie.


Koty są boskie! Lubię takie kolorowe klimaty ;) Oczywiście reakcja mojej Mamy mogła być tylko jedna: "Ja też taką chcę!"


Ostatnio weszłam do sklepu DEKORUJ i przepadłam. Nakupiłam serwetek bez umiaru :) Dokładnie to poszłam po dwie, jedną z kotami, a drugą z motywem nut..... wyszłam z dwudziestoma serwetkami, więc teraz trwa u mnie intensywny proces myślowy, co z nich wyczarować ;) Myślę, że na pewno się nie zmarnują!


Kilka serwetek na pewno wezmę do pracy. Jestem aktualnie w fazie produkowania kartek okolicznościowych z motywem kwiatowym ;) Już niedługo Dzień Mamy, uczestnicy zajęć na pewno będą chcieli zrobić swoim mamom miłą niespodziankę!

2 komentarze:

 1. Myślisz Elu że mamy wolą dostawać od swych pociech tylko kartki z kwiatami,a może któraś lubi np.psy,lub koty i też ucieszyła by się z takiej karteczki :)
  Takie krążki też by były pięknym prezentem dla mamy,z dedykacją po drugiej stronie.
  Wiesz ja też tak mam, że jak już zacznę wybierać serwetki to końca nie widać,ale jak szaleć to szaleć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja mama zawsze ode mnie dostaje coś zrobionego własnoręcznie i taki obrazek też dostała. Myślę, że cieszy ją to, że jest z kotem, ale jeszcze bardziej to, że sama zrobiłam ;)

   Usuń